The Voice Albania / The Voice Kids Albania YouTube channel avatar
  UCpyG8CqhK3ZZR-jhjaB0gLQ  

The Voice Albania / The Voice Kids Albania YouTube Channel Statistics

The Voice Albania / The Voice Kids Albania YouTube channel avatar
T njjtat emocione drithruese, e njjta sken madhshtore, pret kt her hapat e m t vegjlve. The Voice of Albania, formati m i suksesshm i talenteve vjen kt sezon n Top Channel i prshtatur pr moshat 6 deri n 14 vje.The Voice Kids, shfaqja ku fmijt emocionojn t rriturit, ku pasioni i tyre pr muzikn sht m i madh se vet mosha e tyre. Ata jan guximtart e vegjl q sjellin n sken bashk me zrat e mbl dhe frikn, pasigurin, iltrsin dhe ndrrat e fshehura n sirtar shumngjyrsh.Trajnert do t jen aty, t gatshm pr ti dgjuar, kshilluar e prkrahur. Gjithmon t vmendshm pr ti dgjuar deri n notn e fundit. Kush do t fshihet pas nj zri t brisht? Ata do t donin ti shihnin, ti bashkngjisnin nj imazh zrit q dgjojn. Por kto jan Audicionet e Fshehura e atyre, i mbetet vetm ti imagjinojn deri kur shtypin butonin, duke i dhn shpres nj ndrre fminore.
 Open at YouTube  Subscribe at YouTube
 category
 country
 Registration Date
23-09-2013 
 videos
2,540
 all-time income
$21K - $339K 
 / 
$8 - $133 
 subscribers
135,000
 subscriber rank
#142,761
 / 
285 
 views
84,920,848
 view rank
#58,202
 / 
33,433 
 1 day change
 0
 +33,270
 $8 - $133
 0
 1 week change
 +1,000
 +223,180
 $55 - $892
 0

The Voice Albania / The Voice Kids Albania YouTube Statistics Charts

Visual presentation of daily changes in channel's major stats including subscriber and view counts

 total subscribers
 daily subscribers
 subscriber rank
 total views
 daily views
 view rank

The Voice Albania / The Voice Kids Albania Daily Statistics

Discover how many subscribers and views the channel got every day

 Date  Subscribers    Views    Income
Daily Averages
Last 30 days
Yearly Projections
 Date  Subscribers    Views    Income
Daily Averages
Last 30 days
Yearly Projections

YouTube Channels Similar to The Voice Albania / The Voice Kids Albania

Channels that share the same category or country and have similar number of subscribers

 Channel  Statistics
The Voice Albania / The       The Voice Albania / The  Albania
Ronela Hajati       Ronela Hajati  Albania
Gjoni Black       Gjoni Black  Albania
shqipTUBE       shqipTUBE  Albania
ProduksioniLabia       ProduksioniLabia  Albania
In Tv Albania       In Tv Albania  Albania
Kenga Magjike       Kenga Magjike  Albania
Arta Bajrami       Arta Bajrami  Albania
Tribuna Channel       Tribuna Channel  Albania
TV Mali Music       TV Mali Music  Albania
Vani Gjuzi       Vani Gjuzi  Albania